Ook de Oudheidkamer opend de deur weer.

Nu we maatregelen betreffende corona wat achter ons kunnen laten, gaat het leven in Visvliet oude gewoontes weer oppakken. Zo zal ook de Oudheidkamer zijn deur weer openen. Dit is de laatste zaterdag van de maand. Je kunt er dan weer terecht om oude gegevens uit ons dorp daar op te sporen. Je kan dan een blik werpen in vroegertijd, maar natuurlijk ook even terecht voor een praatje, of een kopje koffie of thee. De eerste keer dat de oudheidkamer na corona weer open zal zijn, is op zaterdag 31 oktober.
Wil je eerder een kijkje nemen in ons dorpsarchief, dat kan door een belletje te doen naar 0594 249388 of 249236.

Meer informatie over de oudheidkamer/ Archief

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Please reload

Even geduld...