Voor zo goed als wij weten zijn er bij ons in het dorp nog geen corona gevallen. Nu is het natuurlijk ook wat moeilijk te bepalen als je je ziek voelt of je dan wel of niet corona hebt. Maar goed we moeten er voorlopig toch maar het beste van maken.
Ondertussen zijn we de afgelopen week verwend door onze verenigingen door middel van een bosje tulpen.

Een geweldig initiatief waarbij alle verenigingen die zijn benaderd positief reageerden. Zo kon deze actie zijn doorgang vinden. De tulpen zijn gekocht bij Waddenpracht in Kruisweg.
170 bossen besteld en de bijbehorende briefjes getikt zodat, als mensen het nodig vinden, ook in ons dorp een luisterend oor hebben. De dames Welmoed, Hilly Jannie en Sieta hadden de zorg voor verspreiding op zich genomen, zei het dat er toch wel wat voorzorgsmaatregelen moeten worden genomen. Zo werden de tulpen en briefjes met handschoenen bezorgd. Natuurlijk met gepaste, soms ruime afstand. Een ieder was vol lof over deze actie. Zo konden we op facebook div. reacties lezen, al met al geweldig en hartverwarmend. We kunnen dan ook niet anders dan een ieder die heeft meegewerkt bedanken.
Wat doen we verder in ons dorp?
We beginnen met het oud papier, dit wordt a.s. zaterdag 6 april wel gehaald. Er is overleg geweest met het RIVM en mag wel gehaald worden, mist we ons aan de gestelde regels houden.
Verder is en blijft het in ons dorp rustig, bijna alle overige activiteiten zijn opgeschort.
Zo is het Bartoleshus tot nader order gesloten, ook de zaterdagavondbar, is niet open.
De Gereformeerde kerk heeft ook de komende maand alle (zondags)diensten geannuleerd.
Het Heirhuys is ook tot nader order gesloten.
Ook de oudheidkamer is normaal de laatste zaterdag van de maand open, maar ook de oudheidkamer is tot nader order gesloten.
Maandag 6 april kunnen de deelnemers van de spekclub niet afrekenen, april zal zoals het nu lijkt verrekend worden in mei.
Verder activiteiten die zijn afgelast zijn het wekelijks darten tot nader order en de klaverjasavond in april.
Zoals bekend is de feestweek afgelast, hoe dit wordt opgepakt is vooralsnog nog niet bekend.
Natuurlijk is het de bedoeling dat we de landelijke richtlijnen volgen, zo zullen de meeste vergaderingen ook tot nader order worden opgeschort. Mochten jullie dat wij daarover een bericht op de website plaatsen, laat het ons even weten.