Spelweek Visvliet van 28 augustus t/m 2 september.

door | 7 augustus 2023 | Nieuws | 0 Reacties

Zie ook de agenda.

Programma Spelweek Visvliet 2023
(onder voorbehoud, voor actuele info zie mededelingenbord aan de keet)

Maandag 28 Augustus.
Om half 10 zal het dorp worden geopend. De manier waarop is zoals altijd een verrassing, het wordt weer iets bijzonders. We willen hierbij alle Visvlieters uitnodigen om de opening mee te maken. De naam van het dorp zal bekend gemaakt worden. Als iedereen een plekje heeft om te bouwen gaan we timmeren tot
12.00 uur. S Middags beginnen we om 14.00 uur, we gaan dan verder met het bouwen van de hutten. Dit doen we tot 16.30.
’s Avonds worden de spullen voor de rommelmarkt opgehaald. U kunt ons verwachten vanaf 18.30. Zet u de spullen alvast klaar? Het moeten wel verkoopbare artikelen ziin!! Heeft u geen spullen, dan is een gift natuurlijk ook van harte welkom!

Dinsdag 29 Augustus.
’s Morgens bouwen we van half 10 tot 12.00 uur verder aan de hutten. Vanaf 14.00 uur verwachten we iedereen terug bij het veldje en dan gaan we iets knutselen tot ongeveer half 5.

Woensdag 30 Augustus.
Om 10.00 uur vertrekken we naar een leuk park waar je lekker kunt spelen. Om ongeveer 17.00 zullen we weer terug zijn.
’s Avonds is er natuurlijk weer een spel over de Lauwers. Om 17.30 begint de BBQ en vanaf 18.00 uur kun je je in schrijven voor het spel op de Lauwers. Wat het spel is blijft natuurlijk nog een
verassing!!!

Donderdag 31 Augustus.
We verwachten iedereen om ongeveer half 10 in het huttendorp. Dan gaan we het dorp versieren en in de hutten spelen tot 12.00 uur.
’s Middags gaan we van 14.00 uur tot half 5 spelletjes doen op het veldje ook komt er een stormbaan. Rond 19.00 uur gaan we natuurlijk lekker eten in het huttendorp, daarna gaan we de hutjes klaar maken voor het slapen. Als dat klaar is gaan we natuurlijk nog een leuke spannende activiteit doen. En dan gaan we lekker slapen in ons zelf gebouwde hutjes.

Vrijdag 1 September.
’s morgens is er natuurlijk ontbijt op bed. Daarna gaat iedereen naar huis om daar verder te slapen.
’s Middags wordt iedereen weer verwacht als we zwemmen gaan in Nienoord (Leek).
We vertrekken om 13.00 uur en zijn er om ongeveer 16.00 uur weer.
Als je geen zwemdiploma hebt, moet zelf zorgen dat er begeleiding meegaat voor het zwemuitje!

’s Avonds hebben hebben we ongezien het dorp binnenkomen. We verzamelen hiervoor om 20.00 uur bij de keet/veldje. Het is wel vanaf 10 jaar en je moet wel een zwemdiploma hebben! Hoe we dit jaar gaan doen blijft natuurlijk tot het einde een verassing

Zaterdag 2 september.
We sluiten de spelweek weer af met een rommelmarkt. De Bartolesstraat is zoals gewoonlijk de plaats waar de markt gehouden zal worden. Deze straat is ’s morgens voor alle verkeer gesloten.
Alleen mensen die meehelpen mogen zich daar bevinden.
Vanaf 12.00 uur is het Bartolushûs open voor patat e.d. Middags om 13.00 uur gaat de markt open. Er zal weer van alles te koop aangeboden worden. In het huttendorp verkopen de kinderen allerlei spulletjes en het is zeker de moeite waard om daar ook een kijkje te nemen.De restanten van de rommelmarkt zullen om ongeveer 15.00 uur per doosje verkocht worden, die je kunt kopen bij de keet voor slechts € 2,50. We hopen natuurlijk op een grote opkomst en een grote omzet. ’s Avonds om 19.00 uur beginnen we met het afbreken van de hutten. Als in ieder geval alle ouders een handje meehelpen is alles weer in een wip brandschoon. Matrassen, kleden, dekens e.d. moeten weer meegenomen worden naar huis. We hebben een Kampvuur, dit word gehouden op Heirweg 2 bij Familile Djurrema.
De kosten voor deze week zijn € 5,50 per kind.
Deelname aan de kinderactiviteiten is van 4 t/m 13 jaar.
Tot ziens
Het bestuur Stichting Vakantie kinderspelen Visvliet
en
het Jeugd Activiteiten Commissie Visvliet.
PS: Mocht je graag vrijwilliger zijn voor de rommelmarkt? Geef je Op bij de keet, of stuur een bericht aan 0610447266 ( Stien Sikkema) 

Activiteiten

24 apr
Klaverjassen
25 apr 25
Visvliet
Oudheidkamer open
26 apr 25
Visvliet

Archief berichten

Abonneer op de nieuwsbrief

Wij beschermen je privacy en delen je persoonsgegevens niet met derden. Lees onze privacyverklaring.

Deze website maakt gebruik van cookies. Door deze site te blijven gebruiken, accepteert u het gebruik van deze cookies.