Nieuwe Kok gezocht.

door | 28 april 2017 | Nieuws

Het gaat best wel goed in ons dorp. Het merendeel van de huizen die te koop waren zijn verkocht. Ook voor de nieuw te koop zijnde woningen is veel belangstelling. Wat dat aangaat mogen we niet klagen. Ook qua bedrijvigheid in Visvliet gaat het goed.
KXA draait op volle kracht. Timmerman Kiestra mag genieten van zijn welverdiende pensioen. Natuurlijk nog inzetbaar voor wat klusjes, Voor de grotere timmer en aannemers klussen kunnen we terecht bij Martin Oostra Die zijn werkplaats voor het grootste gedeelte heeft ingericht en waar wij als dorp en uiteraard ver daar buiten terecht kunnen voor onze timmerklussen. Er tegenover heeft de Wit IJzerwerken zich gevestigd, althans de werkplaats. Ook hier is volop bedrijvigheid. Voor zowel het maken van hekken als wel constructies.
Zo zie je maar weer waar een klein dorp groot in kan zijn.

Na een ingrijpende verbouwing is de Auberge er ook weer helemaal klaar voor. Het restaurant gedeelte is opgeknapt de tuin, het terras de woning alles heeft een metamorfose gehad.
De keuken in de Auberge moest een wat grotere verbouwing ondergaan om weer aan de huidige tijd te voldoen.Zo heeft Mathijs van der Ploeg besloten om deze rigoureus aan te pakken en volledig te vernieuwen. Er is een nieuwe kookgelegenheid in gekomen en ook de kasten zijn vervangen door roestvrijstalen exemplaren.
De Kok kan los. Dus mocht je iemand weten die zich geroepen voelt om bij ons in het dorp het restaurant te willen runnen, dan kan je contact opnemen met Mathijs v/d Ploeg. info@rousant.nl

Activiteiten

24 apr
Klaverjassen
25 apr 25
Visvliet
Oudheidkamer open
26 apr 25
Visvliet

Archief berichten

Abonneer op de nieuwsbrief

Wij beschermen je privacy en delen je persoonsgegevens niet met derden. Lees onze privacyverklaring.

Deze website maakt gebruik van cookies. Door deze site te blijven gebruiken, accepteert u het gebruik van deze cookies.